Pienten lasten opettajuus -paneeli verkossa

Tiedekulma

Kuvassa oikealla paneelin vetäjä yliopistonlehtori, FT Annu Brotherus, ja panelistit vasemmalta alkaen: varhaiskasvatusjohtaja Satu Järvenkallas, varhaiskasvatuksen maisteriopiskelija Lotta Eloranta sekä lastentarhanopettaja Aino Gunn. 

Tiedekulmassa Maailman opettajien päivänä 5.10. järjestetty Pienten lasten opettajuus -paneeli on nyt katsottavissa myös jälkikäteen verkossa osoitteessa http://www.helsinki.fi/fi/unitube/video/20666.

 

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s